Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Session opened for %name.
et: Kasutaja %name seanss avati.

en: Order
et: Järjestus

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
et: Sa kasutasid ühekordseks sisselogimiseks mõeldud viidet. Sisselogimiseks ei ole vaja seda viidet enam kasutada. Palun muuda oma parool.
