Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Session opened for %name.
fa: نشست %name باز شد.

en: Order
fa: سفارش

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
fa: شما هم اکنون از پیوند یکبار مصرف ورود استفاده نموده اید. از این پس دیگر نیازی به استفاده از این لینک برای ورود ندارید. لطفا گذرواژه خود را تغییر دهید.
