Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Session opened for %name.
hr: Sesija otvorena za %name.

en: Order
hr: Redoslijed

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hr: Iskoristili ste poveznicu jednokratne prijave. Više nije nužno koristiti ju za prijavu. Promijenite svoju lozinku.
