Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Session opened for %name.
lv: Lietotājam %name atvērta sesija.

en: Order
lv: Secība

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lv: Jūs tikko izmantojāt savu vienreizējo autorizācijas saiti. Turpmāk šo saiti izmantot nav nepieciešams. Lūdzu nomainiet savu paroli.
