Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Session opened for %name.
el: Άνοιξε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Order
el: Σειρά

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
el: Μόλις χρησιμοποιήσατε μία παραπομπή εισόδου μιας χρήσης. Δεν είναι πλέον αναγκαίο να χρησιμοποιείτε αυτό το σύνδεσμο για να συνδεθείτε. Παρακαλούμε να αλλάξετε τον κωδικό σας.
