Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Session opened for %name.
no: Tilkobling åpnet for %name.

en: Order
no: Rekkefølge

en: Session closed for %name.
no: Tilkobling lukket for %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
no: Du har nettopp brukt din engangspåloggingslenke. Det er ikke lenger nødvendig å bruke denne lenka til å logge deg på nettstedet. Skift passordet ditt.

en: Two-factor Authentication (TFA)
no: To-faktor autentisering (TFA)
