Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Session opened for %name.
oc: Session dobèrta per %name.

en: Order
oc: Òrdre

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Configuration saved
oc: Configuracion enregistrada

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
oc: Acabeu d'utilizar vòstre ligam de connexion unic d'un sol cop. Ja es pas necessari utilizar aqueste ligam per debutar session. Cambiatz vòstre senhal.
