Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Session opened for %name.
pl: Otwarto sesję z użytkownikiem %name.

en: Order
pl: Kolejność

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Available plugins
pl: Dostępne wtyczki

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
pl: Przed chwilą wykorzystany został odnośnik jednorazowego logowania. Używanie tego odnośnika jest już zbędne. Prosimy o zmianę swojego hasła.
