Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Session opened for %name.
ru: Сессия для %name открыта.

en: Order
ru: Порядок

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Available plugins
ru: Доступные плагины

en: Configuration saved
ru: Настройки сохранены

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ru: Вы только что использовали вашу ссылку одноразового входа. Она больше недействительна. Пожалуйста, введите ваш новый пароль.
