Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Session opened for %name.
sk: Začiatok session pre používateľa %name.

en: Order
sk: Poradie

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
sk: Práve ste využili jednorazový odkaz na prihlásenie. Ďalej už nie je potrebné používať tento odkaz na prihlasovanie. Prosím, nastavte si nové heslo.
