Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Session opened for %name.
id: Sesi dibuka untuk %name.

en: Order
id: Urutan

en: Session closed for %name.
id: Sesi ditutup untuk %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
id: Anda baru saja menggunakan link masuk satu kali Anda. Tidak perlu lagi menggunakan tautan ini untuk masuk. Silahkan ganti password anda.
