Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Session opened for %name.
pt: Sessão aberta para %name.

en: Order
pt: Ordem

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
pt: Já usou o atalho de início de sessão, como tal já não é necessário usá-lo novamente. Por favor altere a sua senha.
