Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Session opened for %name.
ja: %name さんのセッションが開始されました。

en: Order
ja: オーダー

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Configuration saved
ja: 変更は保存されました

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ja: ワンタイムログインリンクを使用しました。このリンクはもう使用することができませんので、パスワードを設定してください。
