Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Session opened for %name.
jv: Sesi dibuka kanggo %name.

en: Order
jv: Urutan

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
jv: Sampéyan nembe nggunaknā pranala mlebu log mung sepisan kanggo. Pranala iki ora diperlokaké maneh mengkone. Mangga ngganti tembung sandhi sampéyan.
