Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Session opened for %name.
lt: Narys %name prisijungė.

en: Order
lt: Tvarka

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote  vienkartine prisijungimo nuoroda. Daugiau nebereikia naudotis šia nuorodą. Prašom pasikeisti savo slaptažodį.
