Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Session opened for %name.
vi: Đã mở phiên truy cho %name.

en: Order
vi: Thứ tự

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Available plugins
vi: Trình cắm có sẵn

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
vi: Bạn vừa mới sử dụng trang đăng nhập 1 lần của mình rồi. Không cần mở nó thêm lần nữa. Xin hãy tiến hành tiếp việc đổi mật khẩu.
