TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Disable
es: Desactivar

en: Save
es: Guardar

en: Send SMS
es: Enviar SMS

en: Security
es: Seguridad

en: Skip
es: Saltar

en: Resend
es: Reenviar

en: Current password
es: Contraseña actual
