TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disable
hr: Onemogući

en: Save
hr: Spremi

en: Current password
hr: Trenutačna lozinka
