TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Save
id: Simpan

en: Security
id: Keamanan

en: Current password
id: Sandi saat ini
