TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Disable
it: Disattiva

en: Save
it: Salva

en: Security
it: Sicurezza

en: Current password
it: Password corrente
