TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Current password
ku: وشەنهێنی ئێستا
