TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disable
lv: Atspējot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Security
lv: Drošība

en: Skip
lv: Izlaist

en: Current password
lv: Pašreizējā parole
