TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Save
pl: Zapisz

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Skip
pl: Pomiń

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Current password
pl: Aktualne hasło

en: Mobile phone number
pl: Numer telefonu komórkowego
