TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Save
ro: Salvare

en: Skip
ro: Sari peste

en: Current password
ro: Parola actuală
