TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: Current password
te: ప్రస్తుత సంకేతపదం
