TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Save
tr: Kaydet

en: Security
tr: Güvenlik

en: Skip
tr: Atla

en: Current password
tr: Mevcut parola
