TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Save
ca: Desa

en: Security
ca: Seguretat

en: Current password
ca: Contrasenya actual
