TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Save
eu: Gorde

en: Current password
eu: Uneko pasahitza
