TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Current password
hi: वर्तमान पासवर्ड
