TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: Current password
kn: ಈಗಿನ ಗುಪ್ತಪದ(ಪಾಸ್ವರ್ಡ್)
