TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Save
pt: Salvar

en: Security
pt: Segurança

en: Skip
pt: Pular

en: Verify
pt: Verificar

en: Current password
pt: Senha atual

en: TFA application
pt: Aplicação TFA

en: Set up application
pt: Configurar aplicação

en: Reset application
pt: Resetar aplicação
