TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Current password
bn: বর্তমান পাসওয়ার্ড
