TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: Current password
fa: گذرواژه کنونی
