TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disable
fr: Désactiver

en: Save
fr: Enregistrer

en: Send SMS
fr: Envoyer un SMS

en: Security
fr: Sécurité

en: Skip
fr: Passer

en: Resend
fr: Renvoyer

en: Verify
fr: Vérifier

en: Cookie domain
fr: Domaine de cookie

en: Current password
fr: Mot de passe actuel

en: Skip and finish
fr: Passer et terminer

en: Set up application
fr: Paramétrer l'application

en: Enter your current password to continue.
fr: Saisir votre mot de passe actuel pour continuer.
