TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Save
lt: Saugoti

en: Security
lt: Saugumas

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis
