TFA Basic plugins (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Current password
th: รหัสผ่านปัจจุบัน
