TFA Basic plugins (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Current password
el: Τρέχοντας κωδικός
