TFA Basic plugins (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը
