TFA Basic plugins (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Current password
oc: senhal actual
