TFA Basic plugins (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disable
ru: Отключить

en: Save
ru: Сохранить

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Security
ru: Безопасность

en: Skip
ru: Пропустить

en: Resend
ru: Отправить повторно

en: Current password
ru: Текущий пароль

en: Skip and finish
ru: Пропустить и закончить

en: Verification Code
ru: Проверочный код
