TFA Basic plugins (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disable
sr: Искључи

en: Save
sr: Сачувај

en: Current password
sr: Тренутна лозинка
