TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disable
ar: تعطيل

en: Save
ar: حفظ

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Current password
ar: كلمة المرور الحالية
