TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disable
be: Выключыць

en: Save
be: Захаваць

en: Current password
be: Бягучы пароль
