TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Current password
bo: མིག་སྔར་གྱི་གསང་གྲངས
