TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disable
cs: Vypnout

en: Save
cs: Uložit

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Current password
cs: Aktuální heslo
