TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Disable
et: Keela

en: Save
et: Salvesta

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Current password
et: Praegune parool

en: Mobile phone number
et: Mobiiltelefoni number
