TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Current password
fil: Kasalukuyang hudyat
