TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Save
gl: Gardar

en: Security
gl: Seguranza

en: Current password
gl: Contrasinal actual
