TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Save
jv: Simpen

en: Security
jv: Jagabaya

en: Current password
jv: Kode Sandhi saiki
