TFA Basic plugins (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Save
sk: Uložiť

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Current password
sk: Aktuálne heslo
